Kuidas hallata ferratum iseteenindus laene lähedaste vahel?

Rahastamine seotud pereliikmed sageli seisis madalama riskiga tõesti tunnevad, et ärilise üksikisiku. Kuid siiski on juriidiline kohustus olla mõlema poolega tõeliselt dokumenteeritud.

laen eraisikult

Enne raha andmist saate valida, kui palju saate raha eraldada, ja alustada, kui see teie vastastikuses ühenduses pinget tekitab. Mõelge sama palju kui tehingu loomisele, valmistage ette ja saavutage see paberil, et muuta see ametlikult jõustatavaks.

Jätkake kohanemisvõimet

Kui kannate nii krediidireitingu kui ka õigluse andmisel mõõtemõõtjaid, võite koguda krediiti madala intressimääraga teenustasude ja pankade teenustasude või isegi rahaliste abielude puhul. Või võite laenata raha nii sõbra kui ka kallima kaudu muudetava terminoloogiaga. Kui olete rahaliselt ellujäänud, kaaluge lühiajalise töötunni või mõne tunni pikkust tööd või osalise kontserdi korraldamist ja alustage raha salvestamist, et kulutada sobivalt edasiliikumiseks.

Siiski võite pärast iWala saada pankade poolt parandusi. Need plaanid on korduvad, teavet, mida saate eelnevalt kindlaksmääratud piiril laenata kuni individuaalse vajaduseni. Kui maksate edenemise tagasi, installitakse kõik saadaolevad tasu kindlasti uuesti ja võite olla sellest veel kord.

Kuigi see võimalus on atraktiivne, tuleb paindlike vaheaegade puhul arvesse võtta mõningaid riske, näiteks kõrgemaid intressimäärasid. Peate tasapisi ferratum iseteenindus järele mõtlema, miks on vaja edasi liikuda ja kuidas inimene selle peaaegu ära tasub. Juhul, kui tulete ka finantskriisist, saate otsustada täiendavate krediidivõimaluste üle koos kõrgendatud tasudega ja alustada sõnavõttu, olles laen, tasuda päeva ette lisaettemaks kui ka minutikaart.

Suurendage mugavust

Mainekas krediit on online-suhe, et dokumenteerida individuaalset ostu edu, kui teil on vaja koheselt mitut pangaasutust. Finantseerimisasutusi lingil ja seejärel ühendust võtta pooleliolevate pakkumistega. Kui otsustate parenduspostitusega nõustuda, tuuakse teile järgmisel päeval sularaha. Kui te ei ole suuteline kapitali ostmiseks viitama, olge jätkuvalt nii taktitundeline, kui suudate, kuna saate sellest keelduda. Arutlege mõtlemise üle, mis näitab, et teatud ostsid aeglaselt.

Erinevalt pankadest on pere ja sõbrad vabamad, kui kaalute, kas soovite tulu rahastada. Sellegipoolest veenduge, et jääte käsitsi ja järgite nii nõudeid kui ka tagasimakseid.

Tavaliselt on hea mõte rahaasjade kohta faktid paberile panna, mis aitab tülisid tagasi maksta, et vältida valikupunktide kogumist.

Kas valitsus pakub nii teie härra kui ka pereliikme rahastamist?

Külaliste vaheline rahastamine võib olla sujuv komponent. Nende kiusatus on harjuda kellegagi, kes on teie lähedal, ja te peate mõtlema selle tagajärgedele. Samuti on ta sunnitud enne raha andmist eelarve välja töötama. Kui te parendust ei tuvasta ja seda paberil pole, võivad tekkida kokkupõrked ja tekkida segased ühendused.

Pidage meeles, et pere või sõpradega seotud rahastamine on jätkuvalt rahaline ja deposiidi kasutamise tõttu tuleb tagasi maksta võrreldavad seaduslikud õigused. Olenemata sellest, kas küsite endalt privileege lõpptulemusi, võib olla väärt vestelda õigusspetsialistiga. Veenduge, et mõlemad pooled on tavaliselt ainult edasiliikumine ja alustage päevikut, mida see kirjalikult teeb, sealhulgas: iga osapoole kategooria, laenatud sularaha, kiirus ja arveldusstrateegia. Tavaliselt soovitatakse muuta kokkulepe ametlikult jõustatavaks, kasutades seda mõlema poole kokkuleppel.

Kas ta on hea mõte mõne härra või ehk pereliikme laenutamiseks?

Kui nii härra kui ka kallim küsib sissetulekut, võib see jätkuvalt olla ahvatlev, et talle raha laenata. Sellegipoolest veenduge, et te läbite nii fiskaalšoki kui ka vastastikuse seotuse selle isiku sees, kes on varem otsustanud seda teha. Ideaalis võib pereliikmete sissetulekute rahastamine sageli põhjustada suuremat segadust, võrreldes sellega, mida see väärt on.

Samuti ei tohi unustada, et peaksite pereliikmetelt laenu võtma, kui saate seda pakkuda. Peaksite oma lubadest kinni pidama, et vältida vannitamist nii hinnas kui ka vanaduses. Ja lõpuks, see on hea tase, et tegeleda igasuguste edusammudega, näiteks ettevõtte müügiga, ja panna sõna mõnesse taastatavasse vormingusse.

See aitab vältida arusaamatusi või kokkupõrkeid tulevikus. Tavaliselt on nutikas seadistada tehingunäitajaid ja alustada raja täiustamist. See aitab tagada, et laenuvõtja suudab oma selgroog maksta enne, kui on liiga hilja.

Kas need võiksid olla head härra või ehk pereliikme rahastamiseks?

Kuigi Polonius soovitas kogukonnas meister Claudiust, “ei pruugi kellelegi ja pereliikmele raha anda, kui te seda ei tee, võib olla ette nähtud, et seda selgroogu ei piirata.” Kõige parem on, kui väljendate kirjalikult tervitusi ettevõttega seotud uue täiustuse kohta, kui see avaldab mis tahes lubavat teavet ja olulist edusamme. See võib aidata vältida dilemmat pärast seda ja võib aidata teil nõuda lahendust.

Ajakirjas NBC News Higher kokku lepitud isiklikud rahandusspetsialistid soovitavad mõelda paljudele probleemidele varem, kui rahastada üksikisikut sularahas. „Kas ma aitan teie liikumist kaotada, ilma et peaksin liigset kasutamist ilma abirahata? Ja kas mina ja mu partner suudame toime tulla meie ühenduse ebasoodsa mõjuga, kui mulle ei tasuks mitu meetrit ära?

Kui teil on muidugi võimalik valida, kui soovite mõlemat muret, võib see olla okei, kui peate andma raha nii oma armastatule kui ka kallimale. Siiski on kõige parem koostada finantseelarve ülespoole, et saaksite teada, mida saate kiiresti raha laenamiseks pakkuda, ja veenduge, et teie armastatud tunnistajad, et see, kui palju raha need inimesed küsivad, on paranemine, mitte ainult kingitus.

Comparar listados

Comparar